...mes visi esame to paties

Vandenyno bangos

Bookmark and Share
siųsti draugui

Ram Tzu (Wayne Liquorman)

Advaitos mokytojas
Ram Tzu (Wayne Liquorman
)
(vieno žymiausių šių laikų Advaitos mokytojų
Ramešo Balsekaro mokinys)


Plačiau apie Ram Tzu mokymą -
video...
arba anglų kalba
http://www.advaita.org/

Susitikimo-Satsango su Advaitos (nedualumo) mokytojų Ram Tzu (Wayne Liquorman) jogos centre Soham 2010 m. rugsėjo 14-15 d. akimirkos...

Veinas Likermenas buvo ir dvasinis ieškotojas, ir šeimos žmogus, ir sėkmingas eksporto verslininkas, kuomet pirmą kartą 1987 m. rugsėjį sutiko savo dvasinį mokytoją Ramešą Balsekarą. 1989 m. ieškojimai baigėsi, kuomet gilus ir aiškus Tiesos suvokimas, kaip sako pats Veinas, tiesiog įvyko per kūno-proto mechanizmą vadinamą Veinu.


Veinas su Balsekaru Indijoje

Pirmoji knyga ,,Nėra keli „Dvasiškai Pažengusiems“ (No Way: A Guide For the Spiritually 'Advanced') išleista 1990 m. Ram Tzu vardu, kadangi, kaip jis sako „nenorėjau, kad didelė grupė nelaimingų ieškotojų užgriūtų mano namus". Iš tikrųjų, Veinas viešai nekalbėjo kol mokytojas 1996 m. nepaprašė jo tai pradėti daryti.

Šis Tiesos suvokimo įvykis ir jo pasekmė aprašoma kitoje Veino knygoje „Priėmimas Tai kas YRA“ (Acceptance of What IS) išleistoje 2000 metais. Jis tai pat yra knygos „Nesirūpink... kelionė Nedualumo link“ (Never Minde... A journey into Non-duality) autorius ir daugelio Ramešo Balsekaro knygų redaktorius, kuriose mokytojas kalba apie Veiną, kaip apie savo „dvasinį sūnų“. Paskutinioji knyga „Nušvitimas yra ne tai apie ką tu galvoji“ (Enlightenment Is Not What You Think) yra išleista 2009 m.

Mokymas, kuris teka per Veiną, realizavusį Tikrąją Tiesą, yra Advaita (nedualumas). Tai paprastas ir tuo pačiu labai gilus,nepaprastai tvirtas, kartais jumoristiškas kelias, be religinių dogmų ar naujųjų laikų blizgesio. Savo pokalbiuose Veinas be specialaus pasiruošimo atsako į ieškotojų klausimus. Jis kalba apie Sąmonę kaip visų būtybių pagrindą, kaip sielą ir visa ko esmę.

Ši Advaita, kuomet aš apie tai kalbu, iš tiesų nėra filosofija, todėl, kad nesilaikoma jokių dogmų. Tai paprasčiausiai nuorodų ir sąvokų rinkinys, iš kurių nei viena nėra tiesa absoliučiąja prasme. Šis mokymas nėra apie tiesos perdavimą. Tai yra ribotumo ir klaidingo požiūrio atitraukimas nuo to kaip viskas YRA .

„Nesirūpink... kelionė Nedualumo link“

Veino mokymas yra aiškus ir paprastas. Nors kartais jis reikalauja gilesnių ieškojimų — Veinas nesiūlo jokių priemonių, praktikų ar stebuklo siekiant nušvitimo. Jis kviečia su meile priimti jo pašnekesius ir sak „Jei iš tiesų esate laimingas — galite apsieiti ir be manęs“.

Veino mokymas — Advaita — tai yra pats seniausias nedualumo mokymas šiandien tvirtai aiškus ir intuityvus, tai mokymas sujungiantis širdį ir protą. Jie abugyvenime yra būtini.


Veinas (Ram Tzu) Likrmenas yra šių knygų autorius:

,,Nėra keli „Dvasiškai Pažengusiems“ (No Way: A Guide For the Spiritually 'Advanced'), 1990 m.;

„Priėmimas Tai kas YRA“ (Acceptance of What IS), 2000 m.;

„Nesirūpink... kelionė Nedualumo link“ (Never Minde... A journey into Non-duality),

„Nušvitimas yra ne tai apie ką tu galvoji“ (Enlightenment Is Not What You Think); 2009 m.;

Ir daugelio Ramešo Balsekaro knygų redaktorius.


Jogos centras SOHAM
Tylos stovykla

Į pradžią

Siųsti nuorodą draugui

* - būtina užpildyti
Siuntėjo el.paštas *:
Draugo el.paštas *:
Žinutė:
Duomenys sėkmingai išsiųsti